Často kladené otázky

KROUŽKY

Jak se přihlásit na kroužek?

Nejprve se na našich webových stránkách zaregistrujete. Poté si v sekci kroužky (www.ddm-chrudim.cz/krouzky) vyberete kroužek a jednoduše se do něj přihlásíte. Pokud si nevíte rady jak na to, můžete se podívat na naše video, ve kterém vše ukazujeme krok za krokem. Po přihlášení vyčkáte na odsouhlasení přihlášky, upozornění obdržíte e-mailem. 

Jak probíhá úhada za kroužky?

Bankovním převodem. Po přihlášení na kroužek a odsouhlasení přihlášky obdržíte e-mail se všemi potřebnými informacemi. Platba bývá zpravidla na celý školní rok (pokud se jedná o výjimku, je uvedeno v popisu kroužku). V případě, že chcete kroužek uhradit jiným způsobem, obraťte se na p. Kysilkovou (kysilkova@ddm-chrudim.cz).

Je možné si kroužek nejprve vyzkoušet?

Ano! Kroužky začínají na přelomu září a října, uhradit je musíte do poloviny října. Není proto potřeba platit za kroužek ihned a můžete si jej nejdříve vyzkoušet. Pokud začnete kroužek navštěvovat až v průběhu školního roku, tuto možnost máte také.

Máte kroužky i pro středoškoláky, vysokoškoláky a dospělé?

Ano, máme! Stačí se podívat do nabídky našich kroužků. U každého kroužku je uvedeno, pro jakou věkovou kategorii je určen. 

Je možné se na kroužek přihlásit v průběhu roku?

Ano, u nás se do kroužků, které mají volnou kapacitu, můžete hlásit kdykoli - nemusíte ani čekat na druhé pololetí. 

Kdy kroužky začínají a kdy končí?

S kroužky začínáme v září, poslední týden. Ukončení probíhá poslední týden v květnu. 

Konají se kroužky v době státních svátků, prázdnin apod.?

Nekonají. Kroužky mají stejný rozvrh jako děti ve školách.